آب و هوای آنتالیا در فروردین ماه و نوروز

فروردین ماه بعد از گذشت از روزهای سرد آنتالیا، کاهش بارندگی و افزایش روزهای آفتابی را در پیش دارد و هر چه به پایان این ماه نزدیک می شویم هوا رو به گرمی می رود.بهترین زمان برای سفر به آنتالیا برای افرادی که علاقه مند به شنا و آفتاب گیری در سواحل آنتالیا می باشند ماه های اردیبهشت تا آبان می باشد. در فروردین ماه مناطق توریستی تور آنتالیا آب و هوا های متفاوتی دارند.به طور کلی این ماه برای شنا کردن و افرادی که قصد استفاده از تفریحات دریایی را دارند مناسب نیست و در برخی از مناطق توریستی آن تنها می توانند حمام آفتاب بگیرند.

 

آب و هوای منطقه لارا در فروردین ماه

متوسط دمای هوا 13 و دمای آب دریا 16 درجه سانتی گراد می باشد. هر چه به روزهای پایانی ماه نزدیک می شویم بارندگی در این منطقه کاهش و هوا گرمتر می شود.

آب و هوای بلک در فروردین ماه

در این ماه بلک نسبت به سایر مناطق در شبها سرد تر بوده و باید لباس گرم بپوشید. افرادی که علاقه مند به شنا و تفریحات دریایی می باشند نمی توانند به دلیل سردی هوا در فروردین ماه از این تفریحات استفاده کنند. همچنین احتمال بارانی بودن هوا نسبت به آفتابی بودن آن در این منطقه بیشتر است.

آب و هوای کمر در فروردین ماه

در بعضی از روزهای ماه، آب دریا به حدی گرم می شود که قابل استفاده برای شنا کردن است در سایر روزها می توانید از تور کشتی و سایر اماکن دیدنی منطقه کمر لذت ببرید.

آب و هوای سیده در فروردین ماه

گرمترین دما در سیده در این ماه 18 درجه سانتی گراد می باشد و دمای آب دریا نسبتا سرد برای شنا می باشد.