Back to Top

چرا آنتالیا این قدر پر طرفدار است ؟

چرا آنتالیا این قدر پر طرفدار است ؟

آنتالیا از شهرهای ساحلی و توریستی ترکیه است که در منطقه مدیترانه و غرب ترکیه واقع شده و سالانه تعداد بسیار زیادای از گردشگران جذب این منطقه خوش آب و هوا و زیبا می شوند ؛ اما دلیل این موضوع از حیث گردشگری دارای اهمیت است . این شهر دارای تابستان های گرم و طولانی بوده و حتی گفته شده که در زمستان میزان بارندگی آن بسیار پایین بوده و باران‌های سیل آسا بیشتر در فصل پاییز دیده شده‌است. بطور متوسط در سال ۳۰۰ روز آفتابی و ۴۰ تا ۵۰ روز بارانی بوده و میانگین دمای سالیانه حدود ۱۸٫۷ درجه سانتیگراد می باشد.

ادامه مطلب...

تبادل ارز در آنتالیا

در سفر به آنتالیا قبل از خريد هر چيزي بهتر است يورو و یا دلارتان را به ليره ترکيه تبديل نمایید چون به این ترتیب کمتر ضرر خواهید کرد. واحد پول ترکيه، لير ترک است. از ابتداي سال 2009 با حذف شش صفر از واحد پول کشور ترکيه واحد پول جديدي در اين کشور رواج پیدا کرد. دولت در سال هاي نخست براي از بين بردن ناهماهنگي هاي در زمان گذر، چه از لحاظ حقوقي و چه از لحاظ اقتصادي نام واحد پولي خو را از لير به لير جديد (YTL) تغيير داد.حال پس از گذشت چند سال بار ديگر نام واحد پولي، به نام پيشين خود يعني لير برگردانده شد.

تبادل ارز در آنتالیا

ادامه مطلب...

انتخاب اتاق هتل در آنتالیا

اگر با خصوصیات و امکانات اتاق هتل آشنا نباشید، انتخاب اتاق کمي گيج‌کننده می باشد. نوع يک اتاق به عواملی همچون تعداد و اندازه‌ اتاق‌ها، کيفيت مبلمان، محتويات يخچال و مانند این چيزها وابسته می باشد. در اين مطلب چند نوع از انواع اتاق ها را برای اطلاع شما مسافرین بازگو خواهیم کرد.

انتخاب اتاق هتل در آنتالیا

ادامه مطلب...

در هنگام سفر به آنتالیا در کجا اقامت کنیم؟

جواب دادن به این سوال که در شهر آنتالیا در کجا اقامت کنیم؟ بسیار سخت است. زیرا در آنتالیا آن قدر هتلهای رنگارنگ در مناطق مختلف هست که انسان نمی تواند انتخاب کند در کدام یک اقامت داشته باشد.بطور کلی هتلهای آنتالیا در مناطق بلک،کمر،سیده،لارا،کندو و آلانیا قرار دارد که به اختصار توضیحی راجع به هتل های این مناطق برایتان آورده ایم.

در هنگام سفر به آنتالیا در کجا اقامت کنیم؟

ادامه مطلب...

هتل های اسپا شهر آنتالیا چه هتلهایی هستند؟

هتل هایی که به نوعی آب درمانی طبیعی انجام می دهند در دنیا به اسپا و یا Salus Per Aquam معروف هستند.اسپا برای تنظیم آب و نمک در بدن بسیار مفید است. با اسپا بدن انسان انرژی را دوباره سازی می کند، از دردها دوری می جوید و به عبارتی خستگی از وجود انسان می رود.

هتل های اسپا شهر آنتالیا چه هتلهایی هستند؟

ادامه مطلب...

شهر تاریخی اولمپوس

شهر تاریخی اولمپوس ( چرالي – يانارتاش ) در جنوب شهر آنتاليا قرار دارد و بعد از فاسليس دومين شهر مهم بندري می باشد. اين شهر عضو اتحاديه ليكيا شده و در مجلس اتحاديه ليكيا داراي سه كرسي بود. آثار باقيمانده اين شهر به دوران روم، هلنيستيك و بيزانس برمي گردد. بندراولميپوس در تاريخ به عنوان خانه راهزنها مشهور بوده است. حاكميت راهزنها در اين شهر تا 78 سال قبل از ميلاد زماني كه ژنرال سرويليوس ايساريكوس اين شهر را از وجود آنان پاك كرد ادامه داشت.

  شهر تاریخی اولمپوس آنتالیا

ادامه مطلب...

هنگام سفر به آنتالیا کجا اقامت داشته باشیم؟

آنتالیا زیباترین تفریحگاه ساحل مدیترانه هرساله میزبان میلیون ها نفر مهمان در هزاران هتل می باشد.محل اقامت یکی از مهترین بخشهای سفر است، حال برای تفریح رفته باشید یا کسب و کار. بنابرین محل اقامت خود را با دقت انتخاب نمایید. اکثر هتل های آنتالیا برای تامین نیازهای گردشگران مناسب و در دسترس است.

انتخاب های متعددی از پانسیون ها تا هتل های پنج ستاره در آنتالیا وجود دارد.

هنگام سفر به آنتالیا کجا اقامت داشته باشیم؟

ادامه مطلب...

بیمارستان آنادولو آلانیا

بیمارستان آنادولو آلانیا یکی دیگر از مجموعه بیمارستانهای آنتالیاست که در شهر آلانیا واقع شده.این بیمارستان مدرن در سال 2006 با 73 تخت شروع به فعالیت کرد و و با استفاده از تجهیزات مدرن فن آوری به گردشگرانی که به این منطقه سفر کرده اند و اهالی این منطقه خدمات ارائه می کند.

بیمارستان آنادولو آلانیا

ادامه مطلب...

بیمارستان آنادولو آسپاندوس

بیمارستان آنادولو آسپاندوس یکی دیگر از زیرمجموعه بیمارستانهای آنادولوست که در اورتا ماه بلک واقع شده.این بیمارستان در2014/02/05 به عنوان یک بیمارستان خصوصی در 6 طبقه ساخته و افتتاح شد.این بیمارستان یکی از لوکس ترین بیمارستانهاست که اتاقهای لوکسی دارد و امکانات فراوانی برای درمان مریضان.

بیمارستان آنادولو آسپاندوس آنتالیا

ادامه مطلب...

بیمارستان آنادولو لارا

بیمارستان آنادولو لارا یکی دیگر از مجموعه بیمارستانهای آنادولو است که در منطقه لارا در بلوار فرودگاه، منطقه Güzeloba، خیابان شادی، واقع شده است.این بیمارستان در 2015/02/01 به عنوان خصوصی آنادولو لارا در 7 طبقه راه اندازی شد.

بیمارستان آنادولو لارا آنتالیا

ادامه مطلب...

صفحه1 از5