آنتالیا زیباترین تفریحگاه ساحل مدیترانه هرساله میزبان میلیون ها نفر مهمان در هزاران هتل می باشد.محل اقامت یکی از مهترین بخشهای سفر است، حال برای تفریح رفته باشید یا کسب و کار. بنابرین محل اقامت خود را با دقت انتخاب نمایید. اکثر هتل های آنتالیا برای تامین نیازهای گردشگران مناسب و در دسترس است.

انتخاب های متعددی از پانسیون ها تا هتل های پنج ستاره در آنتالیا وجود دارد.

هنگام سفر به آنتالیا کجا اقامت داشته باشیم؟

به طور کلی هتل ها در بلک، لارا، آلانیا و اطراف واقع شده و منطقه بلک لوکس ترین هتل ها را در مقایسه با شهرهای دیگر آنتالیا خواهید دید. بسیاری از هتل های 5 ستاره جدید نیز در منطقه لارا وجود دارد که بسیار نزدیک به فرودگاه آنتالیاست.

همه نوع امکانات و فعالیت های از قبیل مراکز خرید، دیسکو، رستوران ها، مراکز زیبایی و غیره در هتل ها وجود دارد بنابراین در طول تعطیلات خود، نیازی نیست که به خارج از هتل خود بروید.

هنگام سفر به آنتالیا کجا اقامت داشته باشیم؟

اگر شما به دنبال یک هتل ارزان قیمت ، مطابق با بودجه تان هستید و یا اگر می خواهید از یک هتل لوکس با خدمات استثنایی لذت ببرید، می توانید تعداد زیادی از هتل ها با توجه به سلیقه خود را انتخاب نمایید. پانسیون های بزرگ برای کسانی که برطبق بودجه خود سفر میکنند بسیار مناسب خواهد بود.

تمامی هتل های 3 ستاره اتاق های بزرگتری در مقایسه با پانسیون ها دارند ولی معمولا در یک رنج قیمتی هستند و هتل های 4 ستاره بسیار لوکس، با کیفیت بالا، راحتی و بسیاری از امکانات و تسهیلات را دارند، ولی درصورتیکه به دنبال لوکس ترین هتل و یک تعطیلات فراموش نشدنی هستید، هتل های 5 ستاره این امکانات را برای شما فراهم خواهند نمود.