Back to Top

اقامت در آنتالیا

قوانین اقامت در آنتالیا از طریق ثبت شرکت

تقریبا از سال 2003 قوانین ثبت شرکت در ترکیه دچار تغییراتی شد که برطبق این تغییرات انجام شده برای فعالیت در آنتالیا و تجارت در این شهر وکشور، ثبت شرکت در ترکیه ضروری است. یک شرکت خارجی میتواند با مالکیت ۱۰۰% ثبت شود و تحت عنوان نام شرکت در این کشور شروع به فعالیت نماید، شرکت های خارجی ثبت شده در آنتالیا این حق را دارند که در محدوده ی اهدافی که در اساسنامه معین شده است فعالیت نمایند و سودآوری نمایند.

قوانین اقامت در آنتالیا از طریق ثبت شرکت

ادامه مطلب...

ویزای توریستی آنتالیا

جذابیت های توریستی آنتالیا به خاطر موقعیت جغرافیایی خاصی که دارد و مناطق زیبا و گردشگرپذیری که در آن وجود دارد مرکز توجه بسیاری از گردشگران سراسر دنیاست.این شهر یکی از زیباتری شهرهای ترکیه است که سالانه علاقمندان فراوانی برای استراحت و تفریح و گذراندن اوقات خوش در کنار سواحل زیبایش به این شهر می آیند.

گردشگران ایرانی با ورود به کشور ترکیه و شهر آنتالیا ویزای توریستی سه ماهه را بدون هیچ مشکلی دریافت خواهند نمود. اقامت توریستی میتواند با ارائه مدارک و طی کردن مراحل لازم به 6 ماه یا یک سال بسط داده شود.البته با داشتن اقامت توریستی اجازه کار یا تحصیل در این شهر وجود ندارد.

ویزای توریستی آنتالیا

ادامه مطلب...

ویزا ترکیه و آنتالیا

اصلی ترین مدرک برای ورود به هر کشوری ویزا آن کشور است.برای ورود به ترکیه و آنتالیا نیز این مدرک ضروریست. البته برای سفر 90 روزه به آنتالیا نیازی به ویزا نخواهد بود و تنها بلیط این شهر و محل اقامت مورد نیاز است. اما برای اقامت بیش از 90 روز و یا تحصیل و تجارت در این شهر زیبا حتماً باید ویزای کشور ترکیه را تهیه نمود.

ویزا ترکیه و آنتالیا

ادامه مطلب...

شرایط اخذ اقامت دائم در آنتالیا

افرادی که برای اقامت در زیباترین شهر ترکیه یعنی آنتالیا اقدام می کنند باید سلامت روحی و جسمانی کامل داشته باشند و هیچ نوع سابقه ی بیماری نداشته باشند و توانایی مالی خوبی برای ساپورت کردن خود و خانواده شان را برخوردار باشند .برای اقامت در آنتالیا به صورت دائم هم اکنون دو راه وجود دارد:

شرایط اخذ اقامت دائم در آنتالیا

ادامه مطلب...

انواع اقامت در آنتالیا

برای اقامت در آنتالیا روشهای مختلفی وجود دارد که در زیر آنها را می گوییم.
 
اقامت توریستی 90 روزه بدون ویزا
مدت این اقامت 90 روزه یعنی 3 ماه است و برای این نوع اقامت نیازی به ویزا نمی باشد ( البته برای ایرانیان) و شما می توانید در آنتالیا به مدت 3 ماه در سال بدون نیاز به ویزا یا اجازه اقامت بدون هیچ مشکلی سکونت کنید. توجه داشته باشید با این نوع ویزا اجازه هیچ کاری مثل دادوستد و کار یا تحصیل در آنتالیا را نخواهید داشت.

انواع اقامت در آنتالیا

ادامه مطلب...

اقامت در آنتالیا

اقامت در زیباترین شهر در منطقه ساحلی دریای مدیترانه ،با زیرساختهای مدرن و توسعه یافته همراه با کلیه امکانات رفاهی بسیارلذت بخش و دوست داشتنیست.

از دیدگاه توریستی امکانات موجود در آنتالیا فوق العاده است. مکانهای بسیار فوق العاده برای تعطیلات، مراکز خرید فراوان و عالی، مکانهای سرگرمی، سرویس حمل و نقل عالی، دسترسی آسان وسریع به انواع فروشگاهها و مغازه ها و...هم سفر به یادماندنی را برایتان فراهم می کند واگر قصد زندگی را در آنجا داشته باشید امکانات فراوان زندگی شیرینی را به شما هدیه خواهد داد.

اقامت در آنتالیا

ادامه مطلب...