اقامت در زیباترین شهر در منطقه ساحلی دریای مدیترانه ،با زیرساختهای مدرن و توسعه یافته همراه با کلیه امکانات رفاهی بسیارلذت بخش و دوست داشتنیست.

از دیدگاه توریستی امکانات موجود در آنتالیا فوق العاده است. مکانهای بسیار فوق العاده برای تعطیلات، مراکز خرید فراوان و عالی، مکانهای سرگرمی، سرویس حمل و نقل عالی، دسترسی آسان وسریع به انواع فروشگاهها و مغازه ها و...هم سفر به یادماندنی را برایتان فراهم می کند واگر قصد زندگی را در آنجا داشته باشید امکانات فراوان زندگی شیرینی را به شما هدیه خواهد داد.

اقامت در آنتالیا

به طور کلی چندنوع اقامت در ترکیه وآنتالیا وجود دارد:یکی اقامت توریستی 90 روزه بدون ویزاست که مدت این اقامت 90 روزه یعنی 3 ماه است.برای این نوع اقامت نیازی به ویزا نمی باشد ( البته برای ایرانیان) و شما می توانید در کشور ترکیه به مدت 3 ماه در سال بدون نیاز به ویزا یا اجازه اقامت بدون هیچ مشکلی سکونت داشته باشید.توجه داشته باشید با این نوع ویزا اجازه هیچ کاری مثل دادوستد وکار یا تحصیل درترکیه را نخواهید داشت.

اقامت در آنتالیا                                         

نوع دیگر اقامت اقامت توریستی 6 ماهه با دفترچه اقامت است که مخصوص خریداران ملک در ترکیه می باشد که این نوع اقامت درحال حاضر تنها راه اخذ اقامت بلند مدت تر در ترکیه برای ایرانیان است.البته سند ملک دلیلی برای اخذ این نوع اقامت نبوده و پلیس ترکیه مستندات دیگری را برای اعطای آن مطالبه می کند.

اقامت در آنتالیا          

اما طبق آخرین اخبار حاصله از پارلمان ترکیه، وکلای گروه اگما به شما این نوید را می دهند که اوریل 2014 زمان اجرایی شدن قانون پیشتر تصویب شده ایست که طبق آن حقوق سایر اتباع خارجی نظیر ایرانیان در اخذ اقامت بواسطه خرید ملک، محترم شمرده شده و بموجب آن ایرانیان گرامی موفق به اخذ اجازه اقامت حداقل یکساله با در دست داشتن سند مالکیت خود خواهند گردید.