هتل دیاموند بیچ، یکی از هتل های 4 ستاره واقع در شهر آنتالیا می باشد. این هتل در ساحل دریای مدیترانه قرار دارد و فقط 350 متر از ساحل فاصله دارد.

هتل دیاموند بیچ دارای 2 استخر روباز ، سرسره های آبی و مرکز اسپا می باشد. اتاق های هتل دیاموند بیچ همگی در رنگهای روشن دکور شده و کفپوش پارکت دارند. این اتاق ها دارای تهویه کننده هوا ، تلویزیون ، ماهواره ، مینی بار و یک بالکن می باشند. 

رستوران هتل دیاموند بیچ انواع غذاهای بین المللی را به صورت بوفه سرو می کند. 2 رستوران دیگر هتل غذاهای عثمانی و مدیترانه ای را سرو می کند ، در کافه هتل نیز می توانید انواع شیرینیجات و قهوه را میل کنید. مرکز اسپا شامل یک سونا و حمام ترکی می شود. مسافران و گردشگران تور ترکیه و تور آنتالیا می توانند در باشگاه ورزشی به ورزش بپردازید یا از خدمات ماساژ این مجموعه استفاده نمایند. هر شب برنامه های نمایشی در هتل اجرا می شود. مرکز شهر Manvgat 17 کیلومتر از این هتل فاصله دارد. فرودگاه آنتالیا نیز در 55 کیلومتری هتل قرار دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر هتل دیاموند بیچ و بلیط لحظه آخری آنتالیا و تور لحظه آخری آنتالیا با شماره های 02187170 و 02188505454 تماس حاصل فرمایید.

http://antalyaticketnet.ir