Back to Top

10 دیدنی برتر آنتالیا

10 دیدنی برتر آنتالیا

.1آکواریوم آنتالیا

این آکواریوم  فوق العاده جزو یکی از بی نظیر ترین جاذبه های تور آنتالیا می باشد.آکواریوم  آنتالیا محلی برای آشنایی با حیوانات آبزی و دنیای زیرآب، تفریح و سرگرمی، و آموزش درباره ی جانداران دریایی می باشد. به گونه ایی که بعد از اینکه از 40 آکواریم تم دار دیدن کردید، نوبت به بزرگترین آکواریوم تونلی می رسد. تونلی که طول آن 131 متر و عرض آن 3 متر می باشد. لازم به ذکر است که این جاذبه ی فوق العاده در سال های 2014 و 2015 عنوان منتخب گردشگران تریپ ادوایزر را کسب کرده است.

ادامه مطلب...

مراکز دیدنی شهر بدروم

دیدنی های شهر بدروم

 

slide6

شهر بدروم بروی يك شبه جزيره بوجود آمده از ادغام بنا در شرق و غرب با قلعه بلند ، خانه هاي سفيد رنگ رديف شده در كناره هاي دو بندر ، گنبدها و كوچه هاي تنگ منتهي به دريا با كشتي هاي تفريحي كه شهرت جهاني يافته اند و نيز با كارخانه هاي كشتي سازي خود يك سرزمين مشهور شده استويژگيهاي مشترك معماري سنتي بدروم ، طبقات ورودي بدون پنجره ، دربهاي طبقه دوم و پلكانهاي داخلي و يا ورود با پل ها مي باشد. اين خانه ها كه بر اساس قانون تحت حفاظت قرار گرفته اند در مركز ، در اورتاكنت ، گوموشلوك در روستاي كوجا كايا به وفور ديده ميشوند. شخصيت هاي هنري و ادبي كه در اين مكان سكونت مي نمايند اين خانه ها را بازسازي كرده و جذابيت خاصي به بدروم مي بخشند.

 

474

بدروم يكي از مهمترين شهرهاي تفريحي سواحل درياي اژه مي باشد. علاوه بر جنب و جوشي كه در همه ساعات روز وجود دارد ، جذابيت شبهاي بدروم نيز از ويژگيهاي اين شهر است. از اماكن ديدني بدروم میتوان به  موزه باستان شناسي زير زميني ، موزه روباز بدروم ،تئاتر باستانی بدروم، گور سنگها ، درب ميندوس ، قلعه چيفيت ، قلعه بدروم، مسجد مصطفي پاشا ، مسجد تپه جيك و مسجد عدليه بدروم را نام برد.

ادامه مطلب...

صفحه1 از19